Gosia Bochińska

Jestem projektantem wnętrz, dawno, dawno temu ukończyłam studia artystyczne… teraz kończę dwuletnie szkolenie z Focusingu i jestem w trakcie 4 letniego treningu metody Feldenkraisa. Moim poszukiwaniom zawsze towarzyszy poczucie, że jestem kimś więcej, kimś, kogo ciągle poznaję…. tym „co nie zostało jeszcze odkryte”.

Prowadzę sesje focusingu , zapraszam na lekcje indywidualne oraz kameralne warsztaty online i stacjonarne w Gdyni Orłowie.

Jestem w trakcie certyfikacji przy The International Focusing Institute w USA. Moje szkolenie trenerskie i nauczycielskie dobiega końca w czerwcu 2022. Uczyłam się od niezwykłych nauczycielek i nauczycieli: Charlotte Howorth, Ann Weiser Cornell, Lynn Preston, Isabel Adon, Jima Strohla, Jima Iberga i Akiry Ikemi.

Wybuch wojny w Ukrainie zmobilizował mnie do podjęcia szybkiego działania. Wiem że Focusing to wielki dar, sposób, droga do otwierania się na cichy głos, szept ciała, na to ciche światło, które świeci w każdym sercu,… oświetla nasze umysły, by mogły dostrzegać piękno, oświetla nasze pragnienia szukania nowych możliwości, nawet w największych ciemnościach i nasze serca by kochały życie.