ABC focusingu

Podróż wgłąb siebie

„Przed wszystkimi podróżami: w Bieszczady, na Jukatan, do Patagonii, dookoła świata, na biegun północny, południowy, na Księżyc, na Marsa, na Wenus, dokądkolwiek, przed wszystkimi tymi podróżami jest jedna prawdziwa podróż i absolutna: w głąb siebie.”

Więc wyruszymy w tą podróż ku głębszemu poznaniu siebie, do źródła mądrości i prawdy i życia w tobie … i ku wiośnie, ku światłu, które będzie rozświetlać coraz pełniej nie tylko nasze poznawanie i stawanie się, ale też nasze kolejne, dłuższe dni!

…niektórzy z nas robią to intuicyjnie, nawet o tym nie wiedząc…mogą zatem nauczyć się korzystać z tej swojej umiejętności bardziej świadomie…dla innych to proces kilku kroków, których podstaw można się łatwo nauczyć. Wszystko po to, by móc być naprawdę obecną, obecnym tu i teraz…prawdziwie ciesząc się chwilami spotkania z innymi ludźmi i ze sobą, zyskując pełną głębokiego oddechu swobodę bycia sobą…swobodę dobrego samopoczucia – swobodę doświadczania zaskoczenia i zachwytu zamiast powtarzalnych, stresujących wzorców interakcji.

Na tym warsztacie wyruszymy w podróż, w której zbadamy, jak spotkanie siebie i towarzyszenie innym w „focusingowy” sposób wpływa na nas, przekształca, odżywia i tworzy nowe, żywe pole połączeń nowe możliwości w nas i pomiędzy nami.

To będzie takie “abc” focusingu… abyś mogła, mógł rozpocząć tą praktykę w parze lub w grupie np. takiej jak nasze niedzielne „changes”.

Z focusingową OTWARTOŚCIĄ i CIEKAWOŚCIĄ zanurzymy się w nauce wsłuchiwania się w szept swojego własnego ciała i uważnego słuchania siebie i siebie nawzajem.

Dla kogo:

Warsztat rozwojowy przeznaczony dla wszystkich poszukujących zmiany.

Prowadzące:

Katarzyna Fiorita
Małgorzata Bochińska  

Termin

3 poniedziałki

29 stycznia 2024
12 lutego 2024
26 lutego 2024

godz. 19.00-21.00

Miejsce i czas spotkania:

Online:

zaproszenie na spotkanie Zoom.

Zarejestruj się wcześniej na to spotkanie:

Po zarejestrowaniu otrzymasz e-mail potwierdzający, zawierający informację, jak dołączyć do spotkania.

Zapisy:

mailowe: kontakt@usiebie.com.pl
tel: 509060606

Zapisy:

250,00 zł – 3 spotkania po 2 h

dla uchodźców i wolontariuszy osób pomagających i wspierających uchodźców/ nie tylko z Urainy/ – wstęp wolny

*jeśli focusing jest całkiem nowy dla ciebie skontaktuj się ze mną w celu ustalenia terminu bezpłatnej konsultacji przed warsztatami.

ABC Focusingu
Scroll to Top