Twój wewnętrzny GPS

Kiedy ktoś mówi nam: „Nie wiem, czego naprawdę chcę”, możemy powiedzieć: „Wiesz, że chcesz zmiany i nie jesteś pewien, co to miałoby być ani jak to osiągnąć”. Focusing jest jak wewnętrzny kompas lub GPS. Pomaga Ci odnaleźć to, o czym wiesz, że jest prawdziwe i prowadzi Cię w podejmowaniu kolejnych kroków w kierunku zmiany. Wskazuje drogę wyjścia z dżungli pogubienia, wstydu i izolacji, drogę do Twojego własnego celu, do Twojej wrażliwości i do ciepłego serca…ku jasności. Podaruj  sobie wolną sobotę i potrenuj wędrówkę ku zmianom z twoim wewnętrznym GPS em…

Focusing to proces swoistej uważności, dzięki któremu możemy zmienić nasz punkt widzenia na problemy życia codziennego, kierując swoje spojrzenie do wewnątrz, tam, gdzie nie sięga wzrok.

Ten rodzaj spotkania ze sobą pozwala nam wyjść poza utarte schematy, poza myśli, idee i nasze analityczne ja, w kierunku ukrytego świata, słuchając swoich wewnętrznych, cielesnych odczuć.

Dzięki świadomej relacji z mądrością ciała odkrywamy nowe zasoby wewnętrznej wiedzy, które pozwalają nam iść naprzód, rozwiązywać problemy, rozwijać się i rosnąć.

To nieoceniające i otwarte podejście ułatwia stworzenie środowiska, w którym Twoje wewnętrzne Ja poczuje się bezpieczne i szczerze wysłuchane.

…Efekty takiego wsłuchania się w siebie i w drugą osobę są niezwykłe. Niektórzy nazwaliby je cudami.

Focusingu uczysz się poprzez praktykę i krok po kroku odkrywasz jego piękno. Możesz praktykować sama, sam, prowadząc dziennik, ale większość z nas szybko dostrzega jak bardzo potrzebujemy być w tym procesie z kimś – mieć partnera. 

Cykl warsztatów „Twój wewnętrzny GPS” – 3 sobotnie przedpołudnia stanowią całość i zostały tak przygotowane, aby uczestnicy mogli zdobyć podstawowe doświadczenie, by rozpocząć Focusing partnerski lub praktykować w pojedynkę.


kiedy: 29 październik, 19 listopad, 10 grudzień

godzina:- 9.00 – 13.00

gdzie: Gdynia Orłowo, ul. Inżynierska 78

na miejscu jest kuchnia – można zaparzyć kawę lub herbatę i osobne miejsce z kanapą gdzie można znaleźć chwilę tylko dla siebie.


Koszt:

Dla wolontariuszy, osób pomagających i wspierających

Uchodźców/ nie tylko z Urainy / – wstęp wolny

Dla pozostałych uczestników – dobrowolny datek

na rzecz organizacji i fundacji pomocowych dla uchodźców.


Zapisy mailowe :

kontakt@usiebie.com.pl

tel. 509060606

 

Ten warsztat da Ci proste doświadczenie praktykowania tego sposobu bycia, z samym, samą sobą i ze swoim otoczeniem. To pierwsze kroki, aby zacząć praktykować focusing w partnerstwie, a także włączyć to podejście do swojego codziennego życia.


Jeśli zaintrygował cię ten proces i chcesz odkryć go przez doświadczenie, w małej grupie/ max 8 osób/ to zapraszam do rejestracji!


* skontaktuj się ze mną w celu ustalenia terminu bezpłatnej sesji indywidualnej, najlepiej przed warsztatami.