Zobaczyć w innym świetle

Warsztat samorozwojowy – Focusing na co dzień


Wiosna przychodzi z cieplejszym światłem, dłuższymi dniami, przebłyskami słońca i niecierpliwej zieleni…świat dookoła zmienia się…wiemy o tym, czekamy na to…jednak czasem trudno nam zauważyć to stale obecne zaproszenie do zmiany gdy pędzimy przez codzienność…

…a gdyby tak na chwilę zwolnić?… spróbować założyć całkiem nowe okulary, żeby to, czego nie dostrzegamy, co jest zamglone, nieczytelne…czego nie da się od razu zobaczyć, mogło zostać dostrzeżone jako jasny i wyraźny obraz?

Zobaczyć w innym świetle…spróbować otworzyć się na to,  co czeka wewnątrz, w nas i pomiędzy nami…jeszcze nieodkryte i nienazwane … na nowo, na świeżo, bez sięgania do swoich gotowych opinii i sprawdzonych, czy jedynie słusznych poglądów …? Posłuchać podszeptów nadchodzącej wiosny… wsłuchać się w siebie i posłuchać siebie nawzajem…ZOBACZYĆ W INNYM ŚWIETLE…i być może doświadczyć zmiany, poczucia nowego kierunku działania i świeżej energii, aby je podjąć.

Focusing to bardzo delikatna praktyka uważności, w której uczymy się słuchać cichego szeptu naszego ciała, być w kontakcie ze sobą, ze swoją intuicją, z mądrością, która drzemie w naszym ciele. Kiedy nauczysz się dawać sobie taką uważność… to może stać się ogromną pomocą w zrozumieniu czego tak naprawdę chcesz, co jest sensem życia dla Ciebie … i kiedy doświadczysz głębi bycia wysłuchaną, wysłuchanym przez siebie…możesz zacząć w ten sam sposób słuchać innych…

Możesz też obudzić zaskakująco nowe, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, omijania przeszkód… pozwolić sobie być bardziej uważnym i przyjazną dla siebie i dla innych… odnaleźć ulgę w stałym napięciu… i niezależność od zewnętrznych systemów przekonań…

Z focusingową OTWARTOŚCIĄ i CIEKAWOŚCIĄ zanurzymy się w nauce wsłuchiwania się w szept swojego własnego ciała i uważnego słuchania siebie nawzajem.


Warsztat poprowadzi: 

Małgorzata Bochińska 

certyfikowany nauczyciel i praktyk focusingu przy The International Focusing Institute w Nowym Jorku.

 

Warsztat rozwojowy przeznaczony dla wszystkich poszukujących zmiany.

 

kiedy: sobota 18 luty 2023, godzina 9.00 – 13.00

gdzie: Gdynia Orłowo, ul. Inżynierska 78

na miejscu jest kuchnia – można zaparzyć kawę lub herbatę i osobne miejsce z kanapą gdzie można znaleźć chwilę tylko dla siebie.

Koszt:

dla wolontariuszy, osób pomagających i wspierających

uchodźców/ nie tylko z UrainyJ/ – wstęp wolny

dla pozostałych uczestników – 150,00 zł

Ilość osób – max 8

*jeśli focusing jest całkiem nowy dla ciebie skontaktuj się ze mną w celu ustalenia terminu bezpłatnej konsultacji przed warsztatami.

Zapisy mailowe :

kontakt@usiebie.com.pl

tel. 509060606