Changes - blisko siebie

Niedzielne spotkania z focusingiem

kiedy: 04 czerwca, godz. 16.00-18.00 

gdzie: online-zoom

Zapraszamy do przytulnej zoomowej przestrzeni spotkania – na wymianę wspólnego praktykowania focusingu w parach, w atmosferze bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku. To pomysł dla wszystkich, którzy, niezależnie od miejsca zamieszkania, chcą rozmawiać i szukać feltsensu w języku polskim. Udział jest bezpłatny, grupa otwarta dla wszystkich, którzy znają podstawy focusingu. Możesz uczestniczyć, kiedy tylko ci pasuje – nie ma stałych zobowiązań. Prosimy o rejestrację przed spotkaniem.

P.S. …mija już właśnie pół roku jak spotykamy się w cudnie mieszanej grupce polsko – ukraińsko – nowojorskiej, wdzięczni wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie i zaufali nam i sobie nawzajem, żeby pobyć ze sobą focusingowo…jesteśmy ze sobą w jednym czasie – a o różnych porach – dla niektórych jest rano – dla innych to wieczór …w naszej części świata lato nadchodzi wielkimi krokami… i pewnie wolelibyśmy się spotkać na trawie…a ja myślę – może dołączy ktoś do nas „z innej pory roku” …i spotkają się nie tylko dzień i noc, ale też wiosna z jesienią…?
Bardzo jesteśmy wszyscy otwarci i ciekawi nowych przybyszów – więc przybywajcie !!!

W wielkiej rodzinie focusingowej szukamy spotkania słowiańskich dusz …nie przejmując się geografią ani kilometrami, które nas dzielą … Tak jak zawsze to spotkanie  oczu i serc…w poszukiwaniu tego co chce się wyłonić, urodzić czy rozplątać…z chęcią znalezienia słów i sposobów wyrażenia „tego wszystkiego” co jeszcze niewypowiedziane, a tak żywo obecne .Spotkanie w  zarażaniu siebie nawzajem otwartością na zmianę, tym optymistycznym dobrym wirusem, pełnym uważnego powracania do głębi zrozumienia, w cielesności odczuwania, wiedzenia całym, całą sobą….Z intencją uczenia się ufania temu nowemu sposobowi bycia ze sobą i z innymi…w codzienności…również polskiej:)

Pomysł urodził się z mojego spotkania z Kasią z Nowego Jorku – terapeutką zakochaną w Focusingu, mieszkającą tam od lat i oddychającą osobistymi spotkaniami w takich „changes” z Eugenem Gendlinem i nowojorską społecznością focusingową, z Kasią, która marzyła od dawna, żeby taki codzienny Focusing trafił do Polski. …Mnie samą pandemiczne podmuchy przeniosły na dwa lata w ten cudowny świat zaufania mądrości, która jest w nas i dalej przemieniają bezpowrotnie …jak Dorotkę w wędrówce do krainy Oza…więc jest entuzjazm dzielenia się i wielka radość spotkania…
Jeśli focusing jest nowy dla ciebie – możesz znaleźć więcej informacji tutaj: https://focusing.com.pl/focusing/